search

SP 15 KA

  • nejmodernější technologie, snadné použití
  • integrovaný časovač
  • Mísa a hnětací rameno se otáčejí současně
  • robustní průmyslový motor
  • nezničitelný řetězový pohon
Barva
  DOPRAVA

Dopravu zboží s Vámi rádi domluvíme individuálně.

Větší kapacita

U strojů na hnětení těsta byste měli vždy dávat pozor na své vlastní potřeby a velikost trouby. SP 15 KA v osvědčené kvalitě Häussler nabízí vyváženou kapacitu. Díky velkému objemu mísy snadno hněte až 13 kg těsta. Díky osvědčenému spirálovému hnětacímu systému Centra zpracovává i ta nejmenší množství (od 750 g mouky) na nejlepší těsto. Jako „typický Häussler“ je samozřejmě vybaven výkonným průmyslovým motorem a robustním řetězovým pohonem. Verze 230 V je k dispozici v moderních barvách bílá, antracitová a vínová červená.

Až do typu SP 40 KA lze nádobu na těsto snadno vyjmout díky bajonetové západce.

Technické specifikace

Kapacita až 7,5 kg (14 kg těsta)

Bochníky kapacity 10 bochníků po 1 kg

Obsah misky 18 litrů

Časovač 30 min. Nastavitelné

Rozměry ŠxHxV s kolečky 34 x 65 x 71 cm

Elektrické připojení 230 V nebo 400 V

Hmotnost 56 kg

Standardně Sklopné hnětací rameno, odnímatelná mísa na těsto, časovač

Výkon motoru 0,74 kW / 1 k

Speciální vlastnosti řady SP

Sypké, hladké těsto

Pouze dobré těsto dělá dobrý chléb! Výkonný a přesný spirálový hnětací systém Centra se rovnoměrně mísí a intenzivně hněte těsto. Různé rychlosti otáčení háku na těsto a misky na těsto podporují účinek dobrého homogenního míchání. Pracovní poloměr masivního hnětacího háku sahá až do středu nádoby a umožňuje zpracovávat i ta nejmenší množství (minimálně je možné hnětet asi 10% maxima)

Průmyslový motor

Srdcem našich strojů na hnětení těsta je robustní průmyslový motor, který vykazuje sílu i při těžkém těstě - tichý chod a dobrý stav strojů to dokazují.

Snadné čištění

Až do typu SP 40 KA lze misku na těsto vyjmout a hnětací rameno otočit nahoru. Díky tomu se stroj snadno čistí a používá.

Bezpečné pro potraviny

Všechny části, které přicházejí do styku s těstem, jako je hnětací rameno a mísa na těsto, jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli bezpečné pro potraviny.

Robustní konstrukce

Pouzdro je vyrobeno z tlustého ocelového plechu a je necitlivé díky práškovému lakování. Pohon řetězu pro hnětací rameno a mísu na těsto vydrží celý život.

Bezpečnost

Všechny naše stroje jsou vybaveny bezpečnostním spínačem. Po vyklopení hnětacího ramene nebo ochranného krytu se stroj automaticky vypne. Všechny stroje jsou testovány GS.

Časovač

Integrovaný časovač umožňuje snadné nastavení a sledování doby hnětení. Po uplynutí nastaveného času se stroj automaticky vypne, čímž zabrání hnětení těsta.

Hnětače těsta Häussler jsou vybaveny časovačem, tj. Stroj se automaticky vypne po uplynutí nastavené doby hnětení.

Spirálový hnětací systém Centra

Míchá rovnoměrně a přesně. Pracovní poloměr sahá do středu mísy.

Dobře promyšlené detaily

Víko strojů SP lze sklopit a celé hnětací rameno lze vyklopit nahoru.

Odnímatelný kotel

Všechny části, které přicházejí do styku s těstem, jsou vyrobeny z nerezové oceli. Konvice je až SP 40 KA lze snadno vyjmout jedním otočením - díky bajonetovému zámku.

Robustní řetězový pohon

Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost i při zpracování těžkých těst.

Plynové pružiny a držáky kabelů

Držák kabelu je na zadní straně, takže napájecí kabel je vždy uklizený. Plynové tlačné pružiny podporují vyklopení hnětacího ramene a přidržují ho.

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.